Špeciálne relaxačné masáže | Hotel Flóra, pobyty, ubytovanie a moderné wellness v centre mesta Trenčianske Teplice

Špeciálne relaxačné masáže

  • Medová detoxikačná masáž

Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách (z potravín, liekov, okolitého prostredia) a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi. Počas masáže sa toxíny vyplavujú na kožu a podobajú sa žuvačkovej hmote. Masáž je vhodná pri bolestiach hlavy, chronickej únave, pri ťažkostiach zaspávania, pri depresiách, reumatických a menštruačných ochoreniach.

Cena:

medová detoxikačná masáž 15,00 € 20 min.

  • Masáž aroma voskom

Uvedená relaxačná procedúra sa skladá z dvoch častí :  peelingu a masáže špeciálnym teplým voskom s rôznou arómou, podľa individuálneho výberu klientom. Masáž aróma sviečkou sa zaraďuje medzi aromatické masáže a  je vykonávaná tekutým voskom. Zohriaty vosk spríjemní pôžitok z masáže.  Teplota olejového vosku je cca 50°C – 55°C .

Účinky masáže:  V závislosti od vybraného vosku môže mať masáž uvoľňujúci, alebo stimulačný účinok na zmysly a duševný stav. Už iba kvôli samotnej vôni môže mať masáž pozoruhodný účinok.

Cena:

masáž aroma voskom 15,00 € 20 min.

  • Masáž čokládovým olejom

Energetizujúce čokoládové maslo obsahuje pre pokožku veľmi cenné vitamíny a minerálne látky. Zlepšuje a zrýchľuje látkovú výmenu, po jeho aplikácii je pokožka vlhká, pružná a pevná. Čokoládová masáž je naviac najlepší recept na odstránenie stresu, depresií a zlej nálady. Vôňa čokolády stimuluje tvorbu hormónov šťastia, predovšetkým endorfinov a serotonínu.

Cena:

masáž čokoládovým olejom 15,00 € 20 min.

Služby neštátneho zdravotníckeho zariadenia sú oslobodené od DPH.