Klasické masáže | Hotel Flóra, pobyty, ubytovanie a moderné wellness v centre mesta Trenčianske Teplice

Klasické masáže

  • Klasická masáž

Priaznivo ovplyvňuje prekrvenie kože a svalov, zlepšuje vstrebávanie edémov a krvných výronov, zlepšuje tok lymfy a svalovú činnosť, zvyšuje alebo znižuje svalový tonus, rozrušuje zrasty v tkanivách, má celkový priaznivý vplyv na činnosť vnútorných orgánov i na psychiku človeka. Je vhodná pri ochoreniach pohybového, nervového a tráviaceho systému, pri stavoch po úrazoch a operáciách na kostiach a kĺboch, stavoch dlhodobého znehybnenia, pri rekonvalescencii, ale i pri príprave na športový výkon či ako prostriedok na osvieženie a odstránenie únavy.

Zostavy: chrbát + šija, nohy + zadok, ruky + šija, celé telo

Cena:

klasická masáž celková  18,00 € 40 min.
klasická masáž čiastočná 13,00 € 20 min.

  • Reflexná masáž

sa v miestach druhotných zmien reflexne vyvolaných ochorením, pričom sa vyhľadávajú miesta so zmenenou citlivosťou kože. Masáž zlepšuje funkcie vnútorných orgánov, hormonálne funkcie, funkcie nervových buniek a prekrvenie rúk a nôh. Je vhodná pri ochoreniach srdca, dýchacieho aparátu, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, taktiež pri gynekologických, neurologických, cievnych a reumatických ochoreniach, pri pooperačných a poúrazových stavoch, ale aj ako prevencia.

Zostavy: šija + ramená + hlava, driek + chrbtica

Cena:

reflexná masáž 14,00 € 20 min.

  • Reflexná masáž chodidla

Na chodidlách sa nachádzajú reflexné plôšky celého ľudského organizmu. Ich stimuláciou v jednotlivých bodoch sa pozitívne ovplyvňujú konkrétne časti tela a vnútorné orgány. Masáž zlepšuje pohyblivosť končatín po zraneniach, priaznivo ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje stres a napomáha k uvoľneniu endorfínov (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu).

Zostavy: pohybový aparát, vnútorné orgány

Cena:

reflexná masáž chodidla 15,00 € 20 min.

Služby neštátneho zdravotníckeho zariadenia sú oslobodené od DPH.