Exkluzívne masáže | Hotel Flóra, pobyty, ubytovanie a moderné wellness v centre mesta Trenčianske Teplice

Exkluzívne masáže

  • Ayurvéda - indická olejová masáž

Cenená masáž, ktorá pôsobí na fyzickej i mentálnej úrovni. Okrem svalovej stimulácie využíva kúzlo dotyku a pôsobenie vonných olejov. Ide o špeciálnu techniku masáže teplým sezamovým alebo bylinným olejom, ktorá posilňuje svaly a pľúca, zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfatického systému, zlepšuje funkcie vnútorných orgánov a kvalitu pokožky, napomáha pri poruchách trávenia a pri spaľovaní tukových zásob, redukuje psychickú únavu a stres, je nenahraditeľná pre ľudí s poruchami spánku. Ayurvéda je výbornou súčasťou zdravého životného štýlu, prináša duševnú relaxáciu, radosť, vitalitu a navodzuje celkový pocit mladosti.

Cena:

ayurvéda 25,00 € 40 min.

  • Shiatsu - japonská masáž

Orientálna masáž, pri ktorej sa využíva nielen tlak prstami či dlaňami, ale i lakťami, chodidlami a kolenami, preťahovanie končatín a ďalšie masážne techniky. Ide o jednu z najstarších liečebných disciplín, ktorá sa podobne ako thajská masáž, robí na matraci (futone) umiestnenom na zemi; odporúča sa voľný odev. Masáž uvoľňuje telo i myseľ, odstraňuje bolesti chrbta a hlavy, pomáha pri problémoch s trávením, prí zápche, povzbudzuje činnosť pohlavných orgánov, zmierňuje vedľajšie účinky niektorých lekárskych zákrokov (chemoterapia, ožarovanie) a zároveň pôsobí ako prevencia proti bolestiam chrbtice a kŕčovým žilám.

Cena:

shiatsu 25,00 € 40 min.
  • Body Basic

Ide o druh masáže, pri ktorej sa stimulujú body na tele, ktoré naštartujú metabolizmus a odstránenie prebytočnej tekutiny a tukov v tele. Masáž pôsobí na celkovú regeneráciu organizmu a podporu imunity.

Postup:
Táto procedúra začína peelingom celého tela, nasleduje masáž celého tela pomocou špeciálneho oleja „ANTICELlA“, ktorý napomáha prerveniu pokožky a má regeneračné a detoxikačné účinky. Masáž je rýchla, vďaka čomu sa pokožka prekrví. Po masáži nasleduje celotelový zábal pomocou fólie, doplnený špeciálnou termofóliou a dekou. Počas zábalu klient odpočíva. Pred touto masážou je vhodný  teplý kúpeľ, prípadne perličkový kúpeľ a pod.

Účinky masáže: spevnenie a napnutie pokožky, zabránenie tvorby celulitídy, odbúravanie tukov a prebytočnej vody v organizme, zvýšenie pružnosti svalov, spriechodnenie lymfatického systému, naštartovanie metabolizmu, detoxikačné účinky.

Cena:

body basic - zoštíhlovacia masáž 40,00 € 80 min.

  • Leg Basic

Táto špeciálne zložená relaxačná procedúra a skladá z 3 častí: peelingu, masáže a zábalu. Peeling odstráni nadbytočné, zrohovatené bunky pokožky, ktorá je pripravená na príjem následne použitých aktívnych látok. Peeling je určený pre intenzívne zjemnenie pokožky. Napomáha k redukcii tukových buniek. Nasleduje masáž dolných končatín pomocou špeciálneho krému + zábal do fólie.

Účinky masáže:  Podpora vylučovania toxických látok, podpora odtoku a prúdenia lymfy v dolných končatínách.

Cena:

leg basic - masáž nôh 25,00 € 40 min.

  • Havajská masáž 

Tradičná havajská masáž je založená na rytmických pohyboch, kedy masér využíva nielen prsty a dlane, ale aj predlaktia a lakte. Dlhé, jemné ťahy sa plynule striedajú zo silnejšími tlakmi v pravidelnom rytme. Dochádza k hlbokej relaxácii, prepojeniu úrovne telesnej s mentálnou a psychickou. Je neobyčajne účinná, uvoľňuje svalové spazmy, uľavuje od bolestí, detoxikuje a umocňuje pocity pokoja a harmónie.

Cena:

havajská masáž 30,00 € 60 min.

Služby neštátneho zdravotníckeho zariadenia sú oslobodené od DPH. 
Ponuka je platná od 03.01.2018.