Elektroterapia | Hotel Flóra, pobyty, ubytovanie a moderné wellness v centre mesta Trenčianske Teplice

Elektroterapia

  • Interferenčné prúdy

Liečba pomocou elektrických impulzov, ktoré prechádzajú jednotlivými tkanivami (koža, tuk, svaly). Interferenčné prúdy pôsobia na princípe využitia interferencie dvoch strednofrekvenčných prúdov priamo v tkanive, pričom zlepšujú jeho výživu a celkové prekrvenie (hyperémiu).

Cena:

interferenčné prúdy 4,00 € 10 min.

  • Ultrazvuk

Využíva elektrickú energiu vysokofrekvenčných prúdov, ktoré sú konvertované na energiu mechanickú a tepelnú. Ultrazvuk je pozdĺžne mechanické vlnenie s frekvenciou 0,75 - 3 MHz a intenzitou maximálne do 3 W / cm2. Zlepšuje prekrvenie a výživu tkanív, podporuje tkanivovú difúziu, má spazmolytický, resorpčný, analgetický a antispazmodický účinok.

Cena:

ultrazvuk 4,00 € 10 min.

  • Bioptrónová lampa

Liečba polarizovaným svetlom, ktoré, na rozdiel od laseru, netvorí len jedna vlnová dĺžka a nekmitá len v jednej fáze, čím sa výrazne znižuje riziko poškodenia pacienta. Biolampa stimuluje hojivé procesy, urýchľuje regeneráciu poškodených vlákien, podporuje regeneráciu kostného tkaniva, zvyšuje metabolizmus kože a aktivuje vlasové folikuly. Je vhodná pri preležaninách, vredoch, popáleninách, jazvách, ekzémoch, pri bolestivých poruchách pohybového systému a pri poúrazových stavoch.

Cena:

bioptrónová lampa 4,00 € 10 min.

  • Slimming

Kozmetická masáž, pri ktorej je prostredníctvom prístroja na báze ultrazvuku krúživými pohybmi vmasírovávaný do problematických častí tela gél proti celulitíde. Táto procedúra je v hodná ako doplnok pri redukčnej diéte, napomáha odbúravať tuk v podkožnom tkanive a má pozitívne účinky pri odstraňovaní pomarančovej kože.

Cena:

slimming 7,00 € 10 min.

  • Žehlička na tvár

Vyhladzovanie vrások proastredníctvom fototerapeutického ultrazvukového prístroja, prostredníctvom ultrazvukových kmitov, ktoré prenikajú do hĺbky 1 mm pod pokožku. Na vyčistenú pleť sa aplikuje hyalurónový gél alebo iný výživný krém na tvár. Vysoká vibrácia prináša aj hrejivý efekt, čím sa stimuluje aktivita bunkových procesov a zlepšuje metabolizmus pokožky. Procadúra má mierny dezinfekčný účinok, je vhodná na citlivú a mastnú pleť. Dokáže vypnúť uvoľnenú pleť, redukuje vrásky a robí pleť elastickejšou a jemnejšou. Je vhodná aj na oblasť okolo očí a čela.

Cena:

žehlička na tvár 7,00 € 10 min.

Služby neštátneho zdravotníckeho zariadenia sú oslobodené od DPH.